Főoldal
Legújabb

Táncakadémia egyéb:

Táncakadémia online

Táncakadémia filmek

Táncakadémia sorozatok

Táncakadémia videók

Táncakadémia magyarul

Táncakadémia regisztráció nélkül

Táncakadémia ingyen

Dance Academy online

Dance Academy filmek

Dance Academy sorozatok

Dance Academy videók

Dance Academy magyarul

Dance Academy regisztráció nélkül

Dance Academy ingyen

Táncakadémia

További epizódok:

Évadok:
1
2
3
Leírás, Szereplők, Képek, IMDb mutatása

IMDb:

Pontszám: 8.1
Megtekint

Leírás:

Tara Webster egy farmon él szüleivel és minden vágya, hogy hivatásos balett táncos legyen. Ezért jelentkezik a világhírű sidney-i Táncművészeti Akadémiára. Úgy érzi, hogy eljött az ő ideje és mindent megtesz, hogy megfeleljen a felvételin. Azt gondolja, hogy mindenre felkészült, de közben nem is sejti mi vár rá. Először a felvételin kell túl lennie, de nem könnyítik meg a dolgát a társai...

Szereplők:

Adam Chavolla Sheet Kissing Boy
Adam Dionisio Hip Hop Crew
Adam Saunders Myles Kelly
Alexander Cross Hip Hop Crew
Alexander Steedman Little Boy
Alexandra Barlow Indigenous Dancer
Alice Parkinson Legal Aid Officer
Alicia Banit Kat Karamakov
Alycia Debnam-Carey Mia
Alysha Chan Audition Girl
Összes szereplő mutatása
Alyssa McClelland Rebecca Braithwaite
Andrew Hazzard Lucas
Andrew Lees Wes Cooper
Andy Trieu Talent Manager
Angus Furnell Company Dancer
Anna Volska Lady Charlton
Anne Looby Dr Wicks
Anthony Cogin Dr. David Lieberman
Archie Cogin Tap Pups
Arianne Putnam Vesha
Arianthe Galani Julianna
Ashleigh Cummings Trilby
Ashleigh Ross Scout
Barry Otto Sir Jeffrey
Ben Toyer Aaron Stunt Double
Blake Lindsell Ben Bike Double
Brad Moffitt Company Dancer
Brayden Harry Hip Hop Crew
Brendan Galinie Bitchy Boy
Brett Williams Sgt Andrews
Brooke Harman Saskia
Brooke Lockett Saskia Dance Double
Burgess Abernethy Ollie
Camelia Mowbray Older Girl #2
Cameron Kennedy Percussionist
Cameron Stewart Dr Cameron
Cariba Heine Isabelle
Carmel Mullin Greta
Caroline Skilton Trapeze Catcher
Celty Gaddes Tap Pups
Chantal Curmi Self - Dancer
Charlotte Old Charlotte
Chloe Bayliss Young Natasha
Chris Chino Hip Hop Crew
Chris Foy Jai
Chris Merriman Empire Crew
Christine Anu Summer
Christopher Favoloro Company Dancer
Chylie Cooper Company Dancer
Claire Kniaz Hazel
Cody Ettinghausen George
Conor Fogarty Pashing Boy
Courtney Chircop Shop Assistant
Curtis Fernandez Danny The Photographer
Danielle Cook Video Clip Dancer
David Dennis Hip Hop Teacher
David E. Woodley Marcus
David Palfrey Policeman
David Stratton Movie Show Host
Deborah Kennedy Miss Histead
Deborah Piper Cleaning Lady
Dena Kaplan Abigail Armstrong
Didier Cohen DJ
Dominique Panateros First Year Girl
Dorian Nkono Solomon
Elizabeth McLean Policewoman
Elizabeth Trevan Nurse
Elle McLeod Older Girl # 1
Eloise Fryer Swan Lake Cygnet
Eloise Yunkaporta Indigenous Dancer
Fabiano Petrosillo Silent Luke
Fenella McKirdy Josephine
Gabrielle Scollay Lexie
Garrett Griffiths Commish Crew
Georgie Sekulla Darcy
Georgina Haig Mistii
Gil Balfas Policeman
Glen Doyle Song Man
Gregory Dias Performer In Musical
Haroun Oualli Empire Crew
Hayley Gia Hughes Projectionist
Heather Mitchell Robyn
Helen Sweeny Old Woman
Henry Junor Boy on Tram
Henry Nixon James - Legal Aid Lawyer
Holly Gibellini Davis Deluge Crew
Hugo Johnstone-Burt Nick
Ian Stenlake Gav
Inge Sildnik Tara Bike Double
Isabel Durant Grace Whitney
Isabelle Cornish Elke
Jack Webster Joe
Jackson Heywood Revhead # 1
Jacques Fletcher-Cauchi Tap Pups
Jamie Reisin Tap Pups
Janice Oxenbould Hose Nana
Jarod Gonzales Empire Crew
Jason Chong Raf
Jason Nepia Judge
Jeremy Lawrence Rabbi
Jeremy Lindsay Taylor Joe The Bouncer
Jesse Hyde Maroubra Kid
Jessica Mauboy Self
Jessica Stokes Video Clip Dancer
Jessica Tovey Jess
Jessica Wood Swan Lake Cygnet
Jessie McLachlan Jade
Jillian Russ Liza
Joel De Carteret Tweak
Joel McIlroy Motorcycle Instructor
John Xintavelonis Harvey
Jolene Anderson April
Jonah Ende Tap Pups
Jonathan Castro Hip Hop Crew
Jordan Hill Hip Hop Crew
Jordan Rodrigues Christian Reed
Jorden Lahood Hip Hop Crew
Josef Brown Patrick
Joseph Williams Groundsman
Joshua Park Tap Pups
Joshua Russell Remi
Judd Wild Christian Bike Double
Julian Curtis Finn
Julie McGregor Therapy Group Leader
Kalman Warhaft Company Dancer
Kamil Ellis Jayden
Kaoru Manton Oncologist
Karlee Misipeka Video Clip Dancer
Katie McMahon Deluge Crew
Katrina Risteska Kaylah
Keileah Turagakula Tildy
Keiynan Lonsdale Ollie
Kelley Abbey Meeka
Kieran Crowe Commish Crew
Kip Gamblin Zach
Kristelle McKinnon Kissing Girl
Kristin Scott Pas De Quatre Dancer
Kym Thorne Hayley
Kyran Demosthenous Tap Pups
Lana Jones Saskia Ballet Double
Lauren Clair Enid
Lauren Elton Lulu
Leanne Kelly Kim
Leo Chan Hip Hop Crew
Leroy Page Christian Motorbike Double
Lia Reutens Charlie
Liam Masters Commish Crew
Liam Strang Tap Pups
Linden Wilkinson Barb
Lisa Hensley Lena
Lola Nixon Bubbeh Lieberman
Luke Bracey Aaron
Luke Webb Louis
Maia Henville Young Girl
Mana Ogawa Lily
Manelaya Kaydos-Nitis Lilith The Contortionist
Mao Aikawa Southdockers
Margaret Pomeranz Movie Show Host
Maria Dragus Petra
Mark Duncan Raf Motorbike Double
Mark Honey Pimp
Marlee Barber Tara Jump Double
Mashum Liberta Judge
Matt Cranleigh Sean
Matt Levett Brick
Matthew Guilfoyle Thomas
Maz Compton VJ
Melanie Vallejo Dana
Melissa Costalos Judge
Michael Askill Percussionist
Miguel Sebastian Policeman
Mikayla Williams Marysa
Mike Duncan Raf Bike Double
Millie Spencer-Brown Shelley
Mitzi Ruhlmann Maddie
Monique Spanbrook Mrs Lieberman
Morgan Choice Deluge Crew
Morgan Smallbone Floor Manager
Nacho Pop Southdockers
Nadia Komazec Jordana
Nancy Denis Commercial Dancer
Nao Abbey Silverman
Naohisa Aikawa Southdockers
Narek Arman Ari
Natasha Marconi Silver Star Dancer
Neal Horton Joel
Neil Sharma Courier
Nicole Mitchell Pas De Quatre Dancer
Noah Taliba Jayden Hip Hop Double
Olivia Cianci Georgia
Olivia Simone Tristanne
Pania Taku Deluge Crew
Patric Kuo Commish Crew
Paul J. Mailath Gerald The Grip
Paul Walker Company Dancer
Penny Cook Caroline
Persia Blue Upset 3rd Year Girl
Sebastian Karamakov
Peter Singh Service Station Attendant
Queenie van de Zandt Aunty Sara
Rachael Coopes Miss Fawsie
Rachel Bevan Daisy
Rafael Bonachela Rafael Bonachela
Rainee Blake Eloise
Rani Luther Natasha Dancing Double
Rarmian Newton Michael Slade
Ray Chong Nee Showcase MC
Rebecca Lloyd-Jones Percussionist
Reid Perry Tap Pups
Rhys Kosakowski Company Dancer
Richard Brancatisano Rhys
Richard Celli Richard Cilli
Robert Alexander Mr Kennedy
Rohan Browne Hugo
Ryan Johnson Dr Dave
Sacha Horler Anthea
Salleigh Olsen Upset Mum
Sally Hare Silver Star Dancer
Sarah Grieve Kat Jump Double
Sarah Williams Company Dancer
Scott Walker Tissu Man
Sean Keenan Jamie
Shane Rahkola Camera Assistant
Sharni Spencer Swan Lake Cygnet
Shayarne Matheson Melanie Gibbs
Shayni Notelovitz Bonnie
Simonne Moffitt Company Dancer
Socratis Otto Adam The Psychologist
Sonia Nunez Trapeze Flyer
Sophie Lee Gabrielle
Stacey Kenealy Jade
Stephanie Mudford Percussionist
Stephen Gow Empire Crew
Stephen Multari Tim
Steven Heathcote Steven Heathcote
Steven Vidler Neil Webster
Stuart McRae Damien
Sue Honeybrook Gloria
Susie Porter Anne Black
Suzannah McDonald Pip the Journalist
Suzi-Ann Ryan Maive Whitney
Tahlie Gavin Young Tara
Taine Wynard Tap Pups
Takahiro Hikiyama Southdockers
Talia Di Giulio Dancer
Talia Kuo Hip Hop Crew
Tara Morice Miss Raine
Taree Sansbury Indigenous Dancer
Teagan Lowe Company Dancer
Terence Castro Empire Crew
Thom Green Sammy Lieberman
Thomas Lacey Ben Tickle
Tim Pocock Ethan Karamakov
Timeika Slockee Indigenous Dancer
Travis Cardona Gus
Trevor Ashley Penny Drops
Tristan Young Southdockers
Tzu-Chao Chou Male Ballet Dancer
Vanessa Gray Jan Webster
Vanessa Raspa Opera Singer
Victoria Hill Natasha Willis
Wendo Mhogolo Fez
Will Cottle Oscar
William Bryant Hip Hop Crew
William Carter Office Worker
Xenia Goodwin Tara Webster
Yasmin Walsh Hip Hop Street Dancer
Zac McAliece Chicken Suit Guy
Zita Nester Tikkinova
Zoe Ioannou Paige

Hozzászólások:

ÚJ:
Még senki sem szólt hozzá.

EGYÉB SOROZATOK
8.3
The Sound of Providence
7.8
Jobb idők
6.8
Party of Five
6.6
Jo, a profi
Gyilkos fejtörő
6.2
Angry Birds Toons
7.9
Brokenwood titkai
7.2
Keserű százszorszépek